About me


My name is Marta. I have always been interested in fashion - perhaps I did not follow everything that was going on in the big world of fashion, but I still enjoyed creating my own style.

From time to time I browse various blogs and fashion catalogues, to find an inspiration. However I base my style on my own sense of aesthetic. Therefore, some people may like my style and others may think that it is boring. I like smart clothes, so my daily outfit is certainly more elegant than sporty.

PS: I'm still about to buy a sewing machine, so we will see what comes up.

Nazywam się Marta. Od zawsze interesowałam się modą - może nie do końca śledziłam wszystko, co się działo w wielkim świecie mody, ale jednak podobało mi się tworzenie swoich własnych stylizacji. 

Przeglądam różne blogi i katalogi modowe, czasem podsunie mi to pomysł na ubiór, ale generalnie swój styl opieram na własnym wyczuciu estetyki. Dlatego niektórym może się to spodobać, a innym mój styl może wydawać się nudny. Bardzo lubię elegancję i na co dzień ubieram się na pewno bardziej elegancko, niż sportowo.


W 2010 roku założyłam swoją pierwszą stronę internetową, która była na temat forografii. Zamieszczałam tam zdjęcia z moich różnych podróży. Głównie fotografowałam naturę. Moja strona cały czas istnieje, jednak dawno nie dodawałam tam zdjęć (www.martachodorowska.pl).


Blog jest moją drugą stroną internetową. Założyłam go dla siebie, ale również chciałabym się podzielić niektórymi moimi przemyśleniami i pokazać mój styl.


Jeszcze niedawno myślałam, że chce robić coś w kierunku mody (studia), jednak szybko mi przeszedł ten pomysł i to dzięki blogowi. Teraz wiem, że bardzo lubię modę, ale jednak to moje hobby, a nie pomysł na przyszłość.    

No comments:

Post a Comment